Rodinné domy Moravany

o projektu

Rodinné domy Moravany

V novém unikátním projektu připravujeme výstavbu šesti rodinných domů v klidné lokalitě obce Moravany. Vycházíme z koncepce zdravého bydlení, jednoduchých tvarů a spojením moderních technologií, ekologického přístupu a minimalizace energetické náročnosti a tím vytvoříme výsledný komfort bydlení s energetickými úsporami. Vytváříme domovy vhodné pro život.

Díky originální architektuře vám nabídneme moderní, a přitom zdravé bydlení. Prostorné zahrady vám nabídnou dostatek místa pro relax. Pokud toužíte po krásném bydlení, které je spojeno s přírodou, potom naše rodinné domy splní všechna vaše očekávání.

Tři domy budou umístěny na ul. Hlavní a tři na ulici K Pegasu v řadové zástavbě, jednotlivé domy jsou navrženy jako dvoupodlažní, s dvougaráží a zahradou.

Ve všech domech jsou použity moderní technologie a materiály, jako například vzduchotechnika s rekuperací tepla, okna s trojskly či nadstandardní zateplení domu. Budoucí majitelé ocení nízkou spotřebu energií, což budoucím majitelům zaručuje ekonomické úspory a pozitivní přístup k životnímu prostředí. Důkazem je štítek A energetické náročnosti budovy (velmi úsporná) a energeticky pasivní standard domu. Hlavní předností je řízená výměna čerstvého vzduchu a s tím související kvalita vnitřního prostředí s velmi příznivým vlivem na zdraví.

 

Naše výhody

Zdravé bydlení

Čerstvý vzduch po celý den
Pro dobré fungování těla a mysli i pro zdravý spánek je velmi důležitý celodenní přísun čerstvého vzduchu. Ten nejlépe zajistí systém automaticky řízeného větrání, kterým vybavujeme všechny naše domy.  Už žádný průvan, ani otevřená okna v mrazech. Řízené větrání s rekuperací tepla navíc udržuje nízkou hladinu škodlivého CO2.

Zdravé klima s minimem prachu a pylu
Čerstvý vzduch z venku prochází do bytu přes prachové a pylové filtry. Výskyt prachu, nečistot a dráždivých alergenů je tak v našich domech omezen na minimum. Kvalitní zateplení a technologie řízeného větrání s rekuperací tepla udržují příjemné vnitřní klima v zimě i v létě.

Optimální vlhkost vzduchu
Věděli jste, že průměrná rodina vyprodukuje až 10 litrů vodních par denně? To je pro dům opravdu hodně. Optimální hladinu vlhkosti pomůže udržet systém automatického větrání, který ji průběžně kontroluje pomocí speciálních čidel. V domech se tak nemnoží plísně, roztoči ani bakterie.

Maximální komfort

Snížení hluku
Účinná izolace a speciální okna s trojskly nepustí do bytu žádný hluk z ulice a vy si tak plně vychutnáte útulnou atmosféru domova. Díky čerstvému vzduchu a dokonalému odhlučnění si ve svém domě vždy perfektně odpočinete.

Okolí plné zeleně
Pečlivě vybíráme lokality, kam umisťujeme naše projekty. Hlavním kritériem je vždy příroda v blízkosti s možností plnohodnotného volnočasového vyžití. 

Úspora energií

Nižší provozní náklady
Naše dokážou uspořit až 85 % nákladů na vytápění oproti běžným novostavbám. Takto nízké spotřeby energií dosahujeme díky, speciální vrstvené izolaci a ekologickému teplovzdušnému vytápění s rekuperací tepla.


Náskok díky moderním technologiím
Vzhledem k použití nejmodernějších technologií a špičkových materiálů můžeme nabídnout opravdu luxusní domy. Díky zdravému vnitřnímu prostředí a promyšleným dispozicím poskytnou maximální komfort celé vaší rodině. Zároveň šetří životní prostředí i vaši peněženku.

Výhodná investice do budoucnosti
S rostoucími cenami energií, poroste i výše úspor na vytápění a tržní cena pasivních domů.

PENB

PENB

fotky