o nás

Naše společnost "Reality Brno CZ" působí na trhu nemovitostí již od roku 1998.

Specializovali jsme se zejména na prodej a pronájem bytů, domů, garáží, pozemků, zahrad, rekreačních a komerčních objektů v okrese Brno - město a Brno - venkov.

Od roku 2004 úzce spolupracujeme se společností INEX, spol. s r.o. a zabýváme se developerskou činností. Naším cílem je nabídnout bydlení rodinného typu v dobré lokalitě a vysoké kvalitě. Specializujeme se na výstavbu rodinných a bytových domů v Brně a blízkém okolí za dostupnou cenu bez snížení kvality.

Klademe velký důraz na architektonické zpracování projektů, originalitu a nadčasovost. Spolupracujeme proto s renomovanými architekty a prověřenými a zkušenými subdodavateli.

Neméně důležitým faktorem je pro nás výběr lokace. Záměrem je nabídnout bydlení s dobrou dopravní dostupností a infrastrukturou příjemné pro život.

Výsledkem naší činností jsou individuálně navržené, architektonicky sebevědomé a technologicky vyspělé domy splňující veškerá kritéria pro kvalitní bydlení moderního charakteru přetrvávající po několik generací.

V současné době navazujeme realizací II. etapy výstavby projektu „Rodinné domy ve Slavkově Pod Zlatou Horou“ na společnost INEX, která úspěšně dokončila I. etapu.